český malíř po pol. 20. stol. - Pražské mosty

Tempera, 25x38 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

český malíř po pol. 20. stol.
62102. Pražské mosty
Dražba ukončena:25.07.2021 21:22:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč