český malíř po pol. 20. stol. - Okupace

Tempera, 43x31 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 68. Rám, pasparta, sklo.

český malíř po pol. 20. stol.
80210. Okupace
Dražba ukončena:26.06.2022 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 26.06.2022 9:45:24 10579