český malíř kolem poloviny 20. stol.

60689. Abstraktní motiv

popis: Kombinovaná technika, 42x42 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 5 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:23:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč