český malíř kolem poloviny 20. stol. - Abstraktní motiv

Kombinovaná technika, 42x42 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

český malíř kolem poloviny 20. stol.
60689. Abstraktní motiv
Dražba ukončena:30.06.2021 19:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč