český malíř kolem pol. 20. stol. - Noční město

Kombinovaná technika, 23x27 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

český malíř kolem pol. 20. stol.
61971. Noční město
Dražba ukončena:11.07.2021 22:02:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč