český malíř kolem pol. 20. stol. - Magický večer

Olej na plátně, 83x63 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

český malíř kolem pol. 20. stol.
60908. Magický večer
Dražba ukončena:01.07.2021 19:24:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč