český malíř kolem pol. 20. stol.

60908. Magický večer

popis: Olej na plátně, 83x63 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:24:18

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč