český malíř kolem pol. 20. stol. - Figurální kompozice

Tempera, 69x49 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

český malíř kolem pol. 20. stol.
67588. Figurální kompozice
Dražba ukončena:17.10.2021 21:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč