český malíř kolem pol. 20. stol.

66372. Dívka před zrcadlem

popis: Olej na kartonu, 30x21 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 8 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:29:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen