český malíř 20. stol.

304432. Kytice v modré váze

popis: Olej na kartonu, 68x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 13.04.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 13.04.2020 20:03:53 6264
500 Kč 10.04.2020 12:57:20 4830