český malíř 2. pol. 20. stol.

60894. Holubi a lidská tvář

popis: Olej na plátně, 35x30 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:08:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo