český malíř 2. pol. 20. stol. - Barevná kompozice

Olej na plátně, 85x105 cm. Nesignováno. Rám.

český malíř 2. pol. 20. stol.
304742. Barevná kompozice
Dražba ukončena:08.05.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 08.05.2020 20:04:09 3889
500 Kč 06.05.2020 12:07:32 2765