český malíř 1. třetiny 20. stol.

67116. Tři Gracie

popis: Olej na plátně, 52x70 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

zbývá: 7 dnů, 14 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:19:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen