Český malíř 1. pol. 20. stol.

308942. Jaro u chalupy

popis: Olej na plátně, 54x77 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 12.06.2021 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč