Český malíř 1. pol. 20. stol. - Jaro u chalupy

Olej na plátně, 54x77 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
308942. Jaro u chalupy
Dražba ukončena:12.06.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč