Český malíř 1. pol. 20. stol. - Zátiší se šálky, svíčkou a květinou

Olej na plátně, 44x47 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
80131. Zátiší se šálky, svíčkou a květinou
Dražba ukončena:26.06.2022 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč