Český malíř 1. pol. 20. stol. - Zátiší s ovocem a lahví

Olej na sololitu, 50x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
61831. Zátiší s ovocem a lahví
Dražba ukončena:04.07.2021 21:59:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč