Český malíř 1. pol. 20. stol.

65431. Vodní hráz pod hradem

popis: Olej na plátně, 32x23 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:35:08

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 19.09.2021 20:30:08 7265