Český malíř 1. pol. 20. stol.

67318. Venkovské stavení

popis: Olej na kartonu, 16x19 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.10.2021 20:41:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč