Český malíř 1. pol. 20. stol. - Venkovské stavení

Olej na kartonu, 16x19 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
67318. Venkovské stavení
Dražba ukončena:28.10.2021 20:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč