Český malíř 1. pol. 20. stol. - V kasárnách

Kombinovaná technika, 24x33 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
64687. V kasárnách
Dražba ukončena:29.08.2021 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 16.08.2021 18:13:04 4956
500 Kč 15.08.2021 22:24:09 1610