Český malíř 1. pol. 20. stol. - Stromy v bouři

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
22690. Stromy v bouři
Dražba ukončena:27.09.2018 19:58:25
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 27.09.2018 19:53:25 85
700 Kč 27.09.2018 19:08:45 604