Český malíř 1. pol. 20. stol.

67892. Portrét muže

popis: Olej na plátně, 52x44 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 8 dnů, 18 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:31:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen