Český malíř 1. pol. 20. stol. - Portrét muže

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 53x43 cm. Signováno vpravo nahoře pod rámem. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
304686. Portrét muže
Dražba ukončena:05.05.2020 20:07:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 05.05.2020 20:02:08 6292
500 Kč 05.05.2020 12:07:34 6965