Český malíř 1. pol. 20. stol.

25073. Odpočinek na poli

popis: Olej na plátně, 35x45 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 28.11.2018 21:16:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 28.11.2018 20:19:22 4450
600 Kč 18.11.2018 1:35:14 1576