Český malíř 1. pol. 20. stol. - Kuřácké zátiší

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x35 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
62032. Kuřácké zátiší
Dražba ukončena:25.07.2021 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč