Český malíř 1. pol. 20. stol.

62032. Kuřácké zátiší

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x35 cm. Nesignováno. Nerámováno.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč