Český malíř 1. pol. 20. stol. - Domek za řekou

Olej na sololitu, 20x29 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
83722. Domek za řekou
Dražba ukončena:28.09.2022 20:30:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč