Český malíř 1. pol. 20. stol.

67113. Dívčí půlakt

popis: Olej na plátně, 63x49 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 7 dnů, 14 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:16:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 02.10.2021 9:51:53 9102
1 000 Kč 30.09.2021 23:56:26 1345