Český malíř 1. pol. 20. stol.

59763. Chalupy v letní krajině

popis: Olej na plátně, 67x97 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Malba poškozena.

zbývá: 18 dnů, 15 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:29:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 02.05.2021 8:40:11 683