MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: V původní papírové etuji. Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Československo 2. polovina 20. století
59209. Sada 6 mocca lžiček, stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-67, hrubá hmotnost 53,75 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 600 Kč
2710
1 500 Kč
255
1 400 Kč
limit (29.04.2021 15:50:34)
6051
1 400 Kč
7172
1 300 Kč
limit (21.04.2021 7:07:07)
6051
1 200 Kč
limit (21.04.2021 7:06:51)
8646
1 100 Kč
6051
1 000 Kč
limit (20.04.2021 21:03:54)
8646
900 Kč
6051
800 Kč
limit (19.04.2021 21:31:28)
8646
700 Kč
2710
600 Kč
5572
500 Kč
limit (17.04.2021 9:10:18)
2633
500 Kč
limit (19.04.2021 12:52:54)
2633