Československo 2. polovina 20. století - Sada 6 mocca lžiček, stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-67, hrubá hmotnost 53,75 g

Pozn.: V původní papírové etuji. Mírně poškozeno.

Československo 2. polovina 20. století
59209. Sada 6 mocca lžiček, stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-67, hrubá hmotnost 53,75 g
Dražba ukončena:19.05.2021 21:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč