Čeněk Lysický - Zátiší s maskami

Akryl na sololitu, 50x52 cm. Signováno vpravo dole Lysický. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1924 – 2011
Akademický malíř a milovník kaktusů, studoval na AVU Praha, kde působil i jako pedagog, posléze na UMPRUM vedl ateliér textilního výtvarnictví. Jeho tvorba je konceptuální, maloval na karton a jako jeden z prvních používal akrylátové barvy.

Čeněk Lysický
65025. Zátiší s maskami
Dražba ukončena:29.09.2021 22:32:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč