Čechy poslední třetina 19. stol.

64225. Váza

popis: Mléčné sklo dekorované ruční malbou, výška: 36 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 15.09.2021 20:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč