Čechy poslední třetina 19. stol. - Váza

Mléčné sklo dekorované ruční malbou, výška: 36 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy poslední třetina 19. stol.
64225. Váza
Dražba ukončena:15.09.2021 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč