MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Mosaz, výška: 22 cm.
Pozn.: Silně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy počátek 20. stol.
64267. Mlýnek na kávu
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
700 Kč
5807
600 Kč
8248
500 Kč
5572