Čechy počátek 20. stol. - Mlýnek na kávu

Mosaz, výška: 22 cm.

Pozn.: Silně poškozeno.

Čechy počátek 20. stol.
64267. Mlýnek na kávu
Dražba ukončena:15.09.2021 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč