Čechy po roce 1900 - Dekorativní tác

Porcelán, průměr 37 cm. Značeno prodejcem.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy po roce 1900
78143. Dekorativní tác
Zbývá:18 dnů, 5 hodin
Konec dražby:15.06.2022 20:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč