Čechy kolem poloviny 20. století - Konvolut 2 slitin - V kovárně a Závody V. I. Lenina v Plzni

Slitiny, 31x31 cm a 30x30 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy kolem poloviny 20. století
69878. Konvolut 2 slitin - V kovárně a Závody V. I. Lenina v Plzni
Dražba ukončena:15.12.2021 20:36:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč