Čechy 20. století - Váza

Porcelán,

Nejdelší strana: 34 cm

Porcelán, výška 34 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 20. století
78181. Váza
Dražba ukončena:15.06.2022 21:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo