Čechy 20. stol. - Váza

Sklo, výška 30 cm.

pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 20. stol.
59279. Váza
Dražba ukončena:19.05.2021 23:23:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč