Čechy 20. stol. - Váza

Sklo, výška 40 cm.

pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 20. stol.
59273. Váza
Dražba ukončena:19.05.2021 23:00:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč