MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sklo, výška 40 cm.
pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy 20. stol.
59273. Váza
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 700 Kč
limit (19.05.2021 22:54:57)
6749
1 600 Kč
6596
1 500 Kč
limit (19.05.2021 22:54:01)
6749
1 400 Kč
6596
1 300 Kč
limit (19.05.2021 22:51:47)
6749
1 200 Kč
6596
1 100 Kč
5807
1 000 Kč
limit (19.05.2021 20:23:35)
6749
900 Kč
5807
800 Kč
limit (19.05.2021 19:48:26)
6749
700 Kč
6281
600 Kč
5807
500 Kč
981