Čechy 20. stol. - Miska

Sklo, výška 11 cm.

pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 20. stol.
59268. Miska
Dražba ukončena:19.05.2021 22:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo