Čechy 2. pol. 20. stol. - Závěs s českými granáty a říčními perličkami, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost 4,95 g

Mírně poškozeno.

Čechy 2. pol. 20. stol.
65706. Závěs s českými granáty a říčními perličkami, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost 4,95 g
Dražba ukončena:06.10.2021 21:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč