Čechy 2. pol. 20. stol. - Naušnice s českými granáty, pozlacené stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-58, hrubá hmotnost 2,94 g

Čechy 2. pol. 20. stol.
59230. Naušnice s českými granáty, pozlacené stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-58, hrubá hmotnost 2,94 g
Dražba ukončena:19.05.2021 22:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč