Čechy 19. a 20. stol. - Konvolut 9 granátových šperků

Obecný kov.

Pozn.: Některé mírně poškozeny.

Čechy 19. a 20. stol.
65723. Konvolut 9 granátových šperků
Dražba ukončena:06.10.2021 21:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč