Čechy 1. třetina 20. stol. - Tácek s ostružinami

Obecný kov + keramika, průměr 25 cm.

Pozn.. Mírně poškozeno.

Čechy 1. třetina 20. stol.
49962. Tácek s ostružinami
Dražba ukončena:07.10.2020 22:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 07.10.2020 21:34:53 3488
500 Kč 07.09.2020 17:48:18 5572