Čechy 1. pol. 20. stol.

59098. Ruční oboustranné zrcátko se zásuvným pouzdrem na rtěnku, stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-47, hrubá hmotnost 106,50 g

popis: Pozn.: Celková délka 16 cm. Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 6 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč