MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Celková délka 16 cm. Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy 1. pol. 20. stol.
59098. Ruční oboustranné zrcátko se zásuvným pouzdrem na rtěnku, stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-47, hrubá hmotnost 106,50 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 200 Kč
8781
2 100 Kč
2701
2 000 Kč
7437
1 900 Kč
8781
1 800 Kč
2701
1 700 Kč
7437
1 600 Kč
2701
1 500 Kč
7437
1 400 Kč
2701
1 300 Kč
7650
1 200 Kč
5572
1 100 Kč
limit (19.04.2021 12:36:11)
3810
1 000 Kč
5572
900 Kč
limit (16.04.2021 8:43:26)
3810
800 Kč
4966
700 Kč
limit (15.04.2021 22:20:03)
3810
600 Kč
5903
500 Kč
limit (15.04.2021 21:49:37)
3810