Čechy 1. pol. 20. stol. - Pudřenka s monogramem, stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-46, hrubá hmotnost 105,95 g

Pozn.: Průměr 10 cm. Mírně poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
59137. Pudřenka s monogramem, stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-46, hrubá hmotnost 105,95 g
Dražba ukončena:19.05.2021 20:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč