Čechy 1. pol. 20. stol.

59137. Pudřenka s monogramem, stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-46, hrubá hmotnost 105,95 g

popis: Pozn.: Průměr 10 cm. Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 7 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:40:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 17.04.2021 12:24:53 7172