Čechy 1. pol. 20. stol. - Nástropní lustr na 4 žárovky

Průměr stínidla 70 cm, celková výška 75 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez záruky - nutno před zapojením provést odbornou revizi.

Čechy 1. pol. 20. stol.
59295. Nástropní lustr na 4 žárovky
Dražba ukončena:19.05.2021 23:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo