Čechy 1. pol. 20. stol. - Konvolut 2 těžítek

Sklo, výšky 8 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
72276. Konvolut 2 těžítek
Dražba ukončena:23.01.2022 21:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč