MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sklo, výšky 7 cm a 8 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy 1. pol. 20. stol.
72270. Konvolut 2 těžítek
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 500 Kč
1951
1 400 Kč
limit (23.01.2022 21:06:48)
9337
1 300 Kč
1951
1 200 Kč
limit (23.01.2022 21:06:03)
9337
1 100 Kč
1951
1 000 Kč
limit (23.01.2022 21:05:58)
9337
900 Kč
1951
800 Kč
limit (23.01.2022 20:45:16)
9337
700 Kč
8857
600 Kč
limit (23.01.2022 19:41:49)
9337
500 Kč
5536