Čechy 1. pol. 20. stol. - Konvolut 2 tabatěrek, 1) stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-46, čistá hmotnost 117,04 g. 2) stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-40, emailový dekor, hrubá hmotnost 152,11 g

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
59158. Konvolut 2 tabatěrek, 1) stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-46, čistá hmotnost 117,04 g. 2) stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-40, emailový dekor, hrubá hmotnost 152,11 g
Dražba ukončena:19.05.2021 21:01:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč