Čechy 1. pol. 20. stol. - Broušená váza

Broušené sklo, výška 21 cm. Neznačeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
59183. Broušená váza
Dražba ukončena:19.05.2021 21:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč