Capoušek - Soubor 2 prací

Oleje na sololitu, 55x100 cm a 60x50 cm. Oba signovány vpravo dole J. Capušek. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Capoušek
305669. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:26.07.2020 20:08:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.07.2020 20:03:53 2663
500 Kč 18.07.2020 8:10:54 6490