Čapek - Hospodyně

Pastel, 85x53 cm. Signováno vpravo dole Čapek 1913. Rám, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozen.

72280. Hospodyně
Dražba ukončena:23.01.2022 22:24:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč