Caňavate - Válečný plakát - Španělsko

Plakát. Litografie, 110x80 cm. Signováno vlevo dole v tisku Caňavate 37. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Caňavate
21852. Válečný plakát - Španělsko
Dražba ukončena:19.09.2018 21:01:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč