C. Besel - Bitevní vřava

Kvaš, 30x42 cm. Signováno vlevo dole C. Besel 99. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

C. Besel
308512. Bitevní vřava
Dražba ukončena:01.05.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč